|
|
| Nombre De La Marca: | FUTURE |
| Número De Modelo: | 2-CC |
| Cuota De Producción: | 100000 |
| Precio: | Negociable |
| Detalles Del Embalaje: | Caja de cartón |
| Condiciones De Pago: | LC, D/A, D/P, T/T, Unión Occidental |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting cup | Both sides with clear lacquered tinplate, with down dimples |
| Outer gasket | To this |
| Inner gasket | Butyl |
| Stem | Single orifice 1*0.51mm natural |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice Dia 2*0.33mm orange |
| Dip tube | Standard natural color |
|
| Nombre De La Marca: | FUTURE |
| Número De Modelo: | 2-CC |
| Cuota De Producción: | 100000 |
| Precio: | Negociable |
| Detalles Del Embalaje: | Caja de cartón |
| Condiciones De Pago: | LC, D/A, D/P, T/T, Unión Occidental |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting cup | Both sides with clear lacquered tinplate, with down dimples |
| Outer gasket | To this |
| Inner gasket | Butyl |
| Stem | Single orifice 1*0.51mm natural |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice Dia 2*0.33mm orange |
| Dip tube | Standard natural color |