|
|
| Nombre De La Marca: | FUTURE |
| Número De Modelo: | No se puede utilizar. |
| Cuota De Producción: | 100,000 conjuntos |
| Precio: | Negociable |
| Detalles Del Embalaje: | Caja de cartón |
| Condiciones De Pago: | LC, D/A, D/P, T/T, Unión Occidental |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting Cup | Tinplate, both sides clear lacquered, with down dimples |
| Outer Gasket | Custom configuration |
| Inner Gasket | Butyl |
| Stem | Single orifice, 1 × 0.51 mm (natural) |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice diameter 2 × 0.33 mm (orange) |
| Dip Tube | Standard, natural color |
|
| Nombre De La Marca: | FUTURE |
| Número De Modelo: | No se puede utilizar. |
| Cuota De Producción: | 100,000 conjuntos |
| Precio: | Negociable |
| Detalles Del Embalaje: | Caja de cartón |
| Condiciones De Pago: | LC, D/A, D/P, T/T, Unión Occidental |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting Cup | Tinplate, both sides clear lacquered, with down dimples |
| Outer Gasket | Custom configuration |
| Inner Gasket | Butyl |
| Stem | Single orifice, 1 × 0.51 mm (natural) |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice diameter 2 × 0.33 mm (orange) |
| Dip Tube | Standard, natural color |